Specifications
- Brand
- FRESH THAI
- Made in (country of origin)
- THAILAND
- Storage
- CHILLED
- Product name (legally required product name)
- Gemüsepapaya
Zutaten
Nährwerte
Allergene
Zertifikate
Ernährungsarten
Sonstige Angaben
Reviews (0)
There are no reviews yet.
Green Papaya
Item No. 12083
Out of stock
kg
Specifications
- Brand
- FRESH THAI
- Made in (country of origin)
- THAILAND
- Storage
- CHILLED
- Product name (legally required product name)
- Gemüsepapaya
Zutaten
Nährwerte
| Nutritional Value Type | Standard |
| Energy Measurement Precision | Ungefährer Wert (~) |
| Nutritional Value Reference Unit | g |
| Nutritional value Reference intake | 100 |
| Energy (kCal) | 180 kCal |
| Energy (kJ) | 43 kj |
| Carbohydrates | 11 g |
| of which sugars | 2 g |
| Fat | 0.3 g |
| of which saturated fatty acids | 0 g |
| Roughage | 1.7 g |
| Protein | 0.5 g |
| NW Salt | 0 g |
Allergene
Zertifikate
Ernährungsarten
| Diet - Gluten free | Ja |
| Diet - Lactose free | Ja |
| Diet - Vegan | Ja |
| Diet - Vegetarian | Ja |
| Diet - Halal | Nein |
| Diet - Kosher | Nein |
Reviews (0)
There are no reviews yet.

Deutsch (Schweiz)
Français (Suisse)
Italiano (Svizzera)
ไทย (ไทย)