Specifications
- Made in (country of origin)
- ITALIEN
- Storage
- AMBIENT
- Product name (legally required product name)
- Sauce mit Aceto Balsamico
Zutaten
Nährwerte
Allergene
Zertifikate
Ernährungsarten
Sonstige Angaben
Reviews (0)
There are no reviews yet.
BALSAMICO GLAZE BLACK 'ANDREA MILANO' 12x250ML
Item No. 105589
Out of stock
carton
Specifications
- Made in (country of origin)
- ITALIEN
- Storage
- AMBIENT
- Product name (legally required product name)
- Sauce mit Aceto Balsamico
Zutaten
Nährwerte
| Nutritional Value Type | Standard |
| Energy Measurement Precision | Ungefährer Wert (~) |
| Nutritional Value Reference Unit | ml |
| Nutritional value Reference intake | 100 |
| Energy (kCal) | 202 kCal |
| Energy (kJ) | 866 kj |
| Carbohydrates | 47 g |
| of which sugars | 47 g |
| Fat | 0 g |
| of which saturated fatty acids | 0 g |
| Roughage | 0 g |
| Protein | 0.9 g |
| NW Salt | 0.05 g |
Allergene
| 12-Sulfur dioxide and sulphites | : | Enthalten |
Zertifikate
Ernährungsarten
| Diet - Gluten free | Nein |
| Diet - Lactose free | Ja |
| Diet - Vegan | Ja |
| Diet - Vegetarian | Ja |
| Diet - Halal | Nein |
| Diet - Kosher | Nein |
Reviews (0)
There are no reviews yet.

Deutsch (Schweiz)
Français (Suisse)
Italiano (Svizzera)
ไทย (ไทย)