Specifications
- Made in (country of origin)
- ITALIEN
- Storage
- AMBIENT
- Product name (legally required product name)
- Erzeugnis aus Balsamico-Essig
Zutaten
Nährwerte
Allergene
Zertifikate
Ernährungsarten
Sonstige Angaben
Reviews (0)
There are no reviews yet.
BLACK BALSAMIC PEARLS 'GOCCIA' 6x380G
Item No. 100147
Out of stock
carton
Specifications
- Made in (country of origin)
- ITALIEN
- Storage
- AMBIENT
- Product name (legally required product name)
- Erzeugnis aus Balsamico-Essig
Zutaten
Nährwerte
| Nutritional Value Type | Standard |
| Energy Measurement Precision | Ungefährer Wert (~) |
| Nutritional Value Reference Unit | g |
| Nutritional value Reference intake | 100 |
| Energy (kCal) | 0 kCal |
| Energy (kJ) | 0 kj |
| Carbohydrates | 23.7 g |
| of which sugars | 23.7 g |
| Fat | 0 g |
| of which saturated fatty acids | 0 g |
| Roughage | 0 g |
| Protein | 0.53 g |
| NW Salt | 0.15 g |
Allergene
Zertifikate
Ernährungsarten
| Diet - Lactose free | Ja |
| Diet - Vegan | Ja |
| Diet - Vegetarian | Ja |
| Diet - Halal | Nein |
| Diet - Kosher | Nein |
Reviews (0)
There are no reviews yet.

Deutsch (Schweiz)
Français (Suisse)
Italiano (Svizzera)
ไทย (ไทย)