Specifications
- Brand
- BAMBOO
- Made in (country of origin)
- CHINA
- Storage
- AMBIENT
- Packaging
- CARTON
- Material
- BAMBUS
Zutaten
Nährwerte
Allergene
Zertifikate
Ernährungsarten
Sonstige Angaben
Reviews (0)
There are no reviews yet.
CHOPSTICKS SINGLE USE 21 CM
Item No. 103012
In stock
Specifications
- Brand
- BAMBOO
- Made in (country of origin)
- CHINA
- Storage
- AMBIENT
- Packaging
- CARTON
- Material
- BAMBUS
Zutaten
Nährwerte
| Nutritional Value Type | Standard |
| Energy Measurement Precision | Ungefährer Wert (~) |
| Nutritional Value Reference Unit | g |
| Nutritional value Reference intake | 100 |
| Energy (kCal) | 93 kCal |
| Energy (kJ) | 390 kj |
| Carbohydrates | 20 g |
| of which sugars | 7 g |
| Fat | 0 g |
| of which saturated fatty acids | 0 g |
| Roughage | 1.8 g |
| Protein | 1.15 g |
| NW Salt | 0.01 g |
Allergene
Zertifikate
Ernährungsarten
Reviews (0)
There are no reviews yet.

Deutsch (Schweiz)
Français (Suisse)
Italiano (Svizzera)
ไทย (ไทย)